Ultradźwięki i peeling kawitacyjny


ULTRADŹWIĘKI

Sekwencyjna ultrasonoforeza (patent Thalgo). Oryginalne połączenie nowoczesnych technologii dla uzyskania optymalnych efektów pielęgnacyjnych. Specjalne programy umożliwiają detoksykację skóry, która reaktywuje metabolizm komórkowy; wprowadzenie aktywnych składników dla lepszego odżywienia i nawilżenia skóry; stymulację, która zwiększa proces regeneracji

PEELING Kawitacyjny:

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego  oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.

Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które poskierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą.

Głównym efektem peelingu kawitacyjnego jest:

  • uzyskanie odświeżonej i oczyszczonej skóry.
  • Oprócz efektu świeżości, skóra zyskuje poprawę krążenia, w skutek dotleniającego, nawilżającego i odmładzającego skórę mikro-masażu wywołanego drganiami fal ultradźwiękowych.
  • W wyniku poprawy krążenia skóra pobudza swoje komórki i zmusza je do naturalnej odnowy.
  • Usuwane są również wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, zaskórniki czy wągry, w wyniku czego uzyskiwany jest efekt sterylizacji.
  • Dodatkowymi zaletami jest wygładzenie zmarszczek oraz delikatny masaż twarzy.

Peeling ultradźwiękowy przygotowuje również skórę do innych zabiegów kosmetycznych, poprzez umożliwienie skuteczniejszego wchłaniania preparatów kosmetycznych. Zabieg ten przeznaczony jest głównie do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i posiadającej rozszerzone naczynka. Stosowany jest również jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej, ze skłonnościami do przetłuszczania się. Może być wykonywany na twarzy, dłoniach oraz plecach. Nie zaleca się stosowania zabiegu na miejsca, w których występuje lekkie krwawienie czy łuszczyca.

 

Ultradźwięki – 100 zł

Ultradźwięki przy zabiegu – 70 zł

Peeling Kawitacyjny – 100 zł

Peeling Kawitacyjny przy zabiegu – 70zł