MANILA DAY SPA

Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Day&Spa Manila jest kontynuacją znanego i cenionego w Zielonej Górze salonu kosmetycznego Manila. 24-letnia tradycja zobowiązuje. Manila Day & Spa to niepowtarzalne miejsce w sercu Zielonej Góry, w którym w kameralnej atmosferze przy dźwiękach muzyki i blasku świec odpoczniesz od codziennego stresu i wielkomiejskiego zgiełku. Day&Spa Manila to autoryzowany salon marki Thalgo i Ella Baché.


Jako autoryzowany gabinet dajemy państwu gwarancję, że wszystkie zabiegi przeprowadzane są według ścisłej procedury zabiegowej z zastosowaniem wyłącznie preparatów Thalgo i Ella Baché. W naszym salonie skorzystać można z unikalnych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, ręce i stopy marki: Thalgo, Ella Baché, Purles, Filorga, Neostrata, Natinuel, Essie, Farmona.

PODĄŻAJĄC ZA WSPANIAŁYMI

rozwiązaniami, jakie oferuje nam medycyna estetyczna, proponujemy naszym klientom technologie wiodących światowych dostawców najwyższej jakości sprzętu. Prawdziwą wartością Day&Spa Manila są pracujący tu ludzie, kierujący się zgodnie z misją firmy i jej głównymi zasadami: profesjonalizmem, szacunkiem i bezpieczeństwem. Nasze terapeutki to wspaniałe osoby, które dzielą z właścicielką pasję Spa i miały swój udział w tworzeniu Manili w swojej obecnej postaci. Są to doświadczone, kreatywne i kompetentne osoby, a ich umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami. Nasza profesjonalna obsługa zamieni Twój pobyt w Manili w niezapomniane chwile. Nasi specjaliści doradzą Państwu w wyborze odpowiednich zabiegów oraz kosmetyków do pielęgnacji w domu.

Jesteśmy do państwa dyspozycji:

Od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00 W soboty od 8:00 do 16:00