Zabiegi Ella Baché na ciało


LASTEX FIRMING BODY

Ujędrniająco-modelujący zabieg przeznaczony dla skór potrzebujących ujędrnienia i zwiększenia elastyczności. Polecany po i w trakcie diety wyszczuplającej, po porodzie oraz do skóry zniszczonej. Zabieg błyskawicznie przywraca jędrność nawet najbardziej wiotkiej skóry, nadając natychmiastowy efekt napięcia i wygładzenia. Modeluje sylwetkę, głęboko regeneruje i wzmacnia skórę.

Cena: 300 zł


AFFINIUM SLIMMING BODY

Modelująco-wyszczuplający zabieg dedykowany osobom, które chcą mieć doskonałą sylwetkę. Zabieg przywraca jędrność skóry, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zapewnia szczupłą sylwetkę, piękną i gładką skórę bez oznak cellulitu oraz doznania sensoryczne.

Cena: 300 zł


PRECIOUS ELEMENTS BODY

Luksusowy, odmładzająco-upiększający zabieg na ciało. Przeznaczony jest dla wszystkich skór, na których widoczne są oznaki upływu czasu, kiedy widać efekty nadmiernego opalania, gdy skóra potrzebuje jędrności, blasku i młodego wyglądu. Udaj się w podróż po piękno, czerp luksusowe doznania z masażu ciepłym olejem, który nagrodzi cię młodym wyglądem. Bogactwo składu i
aromatów odwołujących się do dziedzictwa Dalekiego Wschodu powodują, że zabieg ten staje się kwintesencją przemiany. Po odbyciu tej wyjątkowej podróży poczujesz, że Twoja dusza jest odnowiona, powrócił beztroski nastrój młodości, a Twoja skóra jest gładka, jędrna i bardziej promienna.

Cena: 250 zł


HYDRA DETOX TIRED LEGS

Intensywny, odświeżająco-drenujący, oczyszczający i chłodzący zabieg dla zmęczonych i ciężkich nóg. Uaktywnia krążenie krwi, ujędrnia skórę oraz poprawia elastyczność ścian naczyń poprzez ich rozkurczanie i obkurczanie (tzw. gimnastyka naczyń). Zabieg eliminuje nadmiar wody z tkanek, przynosi lekkość i ukojenie – nogi odzyskują witalność i stają się pełne energii, lekkie, smukłe i
wypoczęte, a skóra gładka i nawilżona.

Cena: 250 zł


ELLA PERFECT RADIANCE BODY

Upiększający, nawilżająco-energetyzujący zabieg. Trzy peelingi na bazie wyjątkowych składników, dostarczą nowych doznań i przyjemności, pozwalając jednocześnie na całkowitą regenerację skóry oraz niebiański relaks. Skóra staje się wyraźnie nawilżona, miękka, wygładzona i promienna.

Cena: 280 zł