Karty upominkowe dla pracowników

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych firm, z myślą o ich pracownikach, nasz Salon przygotował dla Państwa specjalne oferty.

 

Stworzone przez nas pakiety usług kosmetycznych, dopasowane do indywidualnych potrzeb sprawią niewątpliwą przyjemność obdarowanym osobom. Dzięki nim pracownicy Państwa firmy poczują się docenieni i pewni swojej pozycji.
Taka forma premiowania pracowników to podziękowanie za zaangażowanie w rozwój firmy. Dzięki niej pracownik jest bardziej zmotywowany do pracy i w pełni wykorzystuje swój potencjał. Idea premiowania pracowników w ten sposób rozwija się i sprawdza już od wielu lat.
 
Z naszej strony możecie Państwo liczyć na wysoką jakość świadczonych usług, najwyższej klasy sprzęt, profesjonalne kosmetyki oraz wykwalifikowany personel. W celu uzgodnienia szczegółów oraz przygotowania indywidualnej oferty na potrzeby Państwa firmy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Bony Upominkowe upoważniają do skorzystania z usług Manila zgodnie z cennikiem i wartością posiadanego Bonu. Można nimi płacić za wszystkie usługi wg oferty dostępnej na stronie INTERNETOWEJ http:www.spa.manila.com.pl (NIE DOTYCZY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO)

Bony są ważne przez okres 3 miesięcy od daty ich zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie terminu ważności Bonu, jego w całości lub w części niewykorzystana wartość zostaje utracona.

Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.

W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt z recepcją  pod nr tel. 68 324 68 64 lub 695 874 768

Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za umawiany zabieg będzie Bon Upominkowy.

Bon należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.

Bony nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Bonów, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.

Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Bonu jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Bonu.

Płatności Bonem nie można łączyć z:

  • Bony imienne mogą być przeniesione na inną osobę.
  • Integralną częścią Bonów Upominkowych jest niniejszy Regulamin, który na życzenie jest udostępniany w recepcji Day Spa Manila.