Bony Upominkowe

Bony upominkowe, to wyjątkowy podarunek dla bliskiej osoby, przyjaciela lub kogoś, komu w sposób szczególny pragniemy zrobić niespodziankę. Podarunkiem może być, któryś z zabiegów z naszej oferty lub kompozycja zabiegów stworzona indywidualnie.

Zaproszenie na określoną kwotę pozwala na wybranie zabiegu przez obdarowaną osobę. Bon ważny jest trzy miesiące i nie podlega zwrotowi .


Bony Upominkowe upoważniają do skorzystania z usług Manila zgodnie z cennikiem i wartością posiadanego Bonu. Można nimi płacić za wszystkie usługi wg oferty dostępnej na stronie INTERNETOWEJ http:www.spa.manila.com.pl (NIE DOTYCZY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO)

Bony są ważne przez okres 3 miesięcy od daty ich zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie terminu ważności Bonu, jego w całości lub w części niewykorzystana wartość zostaje utracona.

Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.

W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt z recepcją  pod nr tel. 68 324 68 64 lub 695 874 768

Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za umawiany zabieg będzie Bon Upominkowy.

Bon należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.

Bony nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Bonów, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.

Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Bonu jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Bonu.

Płatności Bonem nie można łączyć z:

  • Bony imienne mogą być przeniesione na inną osobę.
  • Integralną częścią Bonów Upominkowych jest niniejszy Regulamin, który na życzenie jest udostępniany w recepcji Day Spa Manila.